2 veci, ktoré môžu skutočne zmeniť váš život

Posted by:

Čo sa týka osobného rozvoja, neexistuje až tak veľa vecí, ktoré by mohli výrazne zmeniť váš život.

Množstvo rád, techník a tipov, ktoré poznáte a dočítate sa o nich v knihách , dokážu zmeniť iba určitú malú časť vášho života.

Možno pomôcť vám vybudovať nový návyk alebo toho stihnúť viac – čo sú síce hodnotné veci, ale celkovo – globálne, existuje iba niekoľko vecí, ktoré majú potenciál pozitívne zmeniť CELÝ váš život.

A v tomto článku sa s vami podelím o 2 takéto konkrétne veci, ktoré učím svojich klientov a účastníkov a ktoré sú skutočne – vo svojej samotnej podstate – život-meniace.

Poďme na to.

Tou prvou je:

1. Poznanie vašich najvyšších hodnôt.

Aj keď to môže znieť troška sucho…hodnoty nemusia znieť nejako „dobrodružne“, poznanie vašich najvyšších hodnôt vám môže zmeniť život.

Väčšina ľudí totižto nepozná svoje najvyššie hodnoty – nevedia, kým skutočne sú – nevedia, aké je ich poslanie alebo misia – ktorá sa skrýva v ich najvyšších hodnotách.

A tak sa potom nechajú ovplyvniť hodnotami iných ľudí, hodnotami spoločnosti, nie sú sami sebou, a žijú život tichého zúfalstva namiesto inšpirujúceho a naplňujúceho života.

Veľa ľudí má v sebe navyše potom aj vnútorný konflikt.

Vedia, že je pre nich naozaj dôležitá jedna vec a túžia po nej, ale hovoria si, že „by mali“ robiť niečo iné, pretože im to hovorí spoločnosť alebo blízky a tak jedna časť ich osobnosti by chcela robiť jednu vec, ale druhá časť ich osobnosti robí niečo úplne iné a potom v nich vzniká obrovský konflikt.

Nepoznanie najvyšších hodnôt tiež ľuďom bráni objaviť ich poslanie. A potom si myslia, že nevedia, čo skutočne chcú. A mohol by som takto pokračovať ďalej.

Takže poznanie najvyšších hodnôt môže byť skutočne život-meniace.

Už starovekí Gréci – takmer 2500 rokov dozadu študovali najvyššie hodnoty.

A vedu o najvyšších hodnotách nazvali teleológia – štúdium poslania a významu.

Takže toto je veľká vec, ktorú by ste určite nemali brať na ľahkú váhu, pretože tak prichádzate o veľa.

A druhou vecou je:

2. Zbavenie sa emočnej batožiny.

A toto je vec, o ktorej rozprávam veľmi intenzívne, pretože to je druhá vec, ktorá môže kompletne zmeniť váš život.

Zbavenie sa emočnej batožiny nastáva, keď sa už raz a navždy rozhodnete nechať ísť situácie, ktoré sa vám stali v minulosti a stále vo vás vyvolávajú nejakú emočnú reakciu.

Emočná batožina výrazne blokuje náš duchovný, mentálny, kariérny, finančný, rodinný, spoločenský a fyzický rozvoj.

Za posledných 7 rokov som pracoval so stovkami ľudí, ktorí sa len vďaka tomu, že sa zbavili emočnej batožiny, dokázali začať v živote znova posúvať dopredu a začali dosahovať svoje ciele a sny.

Zbavenie sa emočnej batožiny prináša skutočne obrovské výhody.

Takže toto sú dve veci, ktoré s absolútnou určitosťou môžu neuveriteľne zmeniť váš život – ak sa uistíte, že ich spravíte.

Nečakajte ani minútu a pustite sa do toho.

A ak chcete vedieť ako objaviť a následne pracovať so svojimi najvyššími hodnotami v každej jednej oblasti života a ak chcete vedieť , ako sa zaručene zbaviť akejkoľvek emočnej batožiny, ktorú v súčasnosti môžete mať…

…príďte na môj transformačný tréning Bod zlomu, ktorý som vytvoril presne za týmto účelom.

Podeliť sa s vami o praktické veci, ktoré prinášajú okamžité výsledky a ktoré zaručene fungujú.

Ak sa chcete pozrieť na to, ako vďaka tomu môžete zmeniť váš život, kliknite sem a zistite viac.

Naučím Vás, ako sa môžete učiť menej

Pridajte komentár