Svet energie

Posted by:

Asi najväčšia základná chyba, ktorú spravíte na vašej ceste k vedomému rastu, je uverenie presvedčeniu, že žijete vo svete vecí.

Nežijete.

Žijete vo svete energie.

Veci sú od seba oddelené. Energia je kontinuálna.

Veci majú medzi sebou miesto, môže sa nám zdať, že sú od seba a nedotýkajú sa. Energia je na seba vždy napojená, vždy sa všetkého dotýka.

Veci môžu sedieť nehybne. Energia sa vždy hýbe, dokonca aj v zdanlivom pokoji.

Ak pracujete v práci, ktorú nemáte radi a vymieňate vašu energiu za kusy farebných papierikov alebo za viac číslic v počítačovej databáze, mýlite si veci a čísla za energiu.

Mohli by ste byť oveľa, oveľa šťastnejší, ak by ste zosúladili vašu pracovnú energiu s vašou inšpiráciou a stali sa súčasťou stále sa zväčšujúceho poľa pozitívnej a prúdiacej energie namiesto vymieňania vašej energie za mŕtve a neživé čísla skombinované s protiprúdom nezosúladenej energie.

Ak sa cítite v práci vystresovane alebo znudene, unikajú vám úžasné výhody, ktoré prichádzajú so zosúladením vašej životnej energie s tokom inšpirácie. Môžete existovať, ale v skutočnosti nežijete.

Ak sa pridŕžate vzťahu, ktorý neprúdi a nerastie, spravili ste podobnú chybu. Boli by ste oveľa, oveľa šťastnejší, ak by ste vymenili tento na veciach založený vzťah vzájomných výmen a kompromisov za pozitívne zosúladený a prúdiaci vzťah, taký, ktorý novými a vzrušujúcimi spôsobmi neustále obnovuje svoju energiu.

Namiesto zamerania sa na osobu ako na vec a dusením sa s tokom energie, by ste mohli cítiť neobmedzené kanály lásky prúdiac do vás a cez vás zo všetkých smerov.

Aby ste začali viac cítiť túto energiu, začnite konať na základe vašich inštinktov a intuitívnych impulzov okamžite, namiesto toho, aby ste ich potláčali.

Niektoré impulzy môžu byť na začiatku príliš veľké a odstrašujúce, aby ste im dôverovali, ako napríklad impulz skončiť s vašou prácou alebo darovať všetky vaše veci a ísť cestovať, takže ak ich ešte nedokážete akceptovať, začnite s tými malými a na tom stavajte ďalej.

Ak ste spravili veľa rozhodnutí v štýle „realita ako vec“, nie energia, pri zobúdzaní sa môžete najprv prichytiť v poli väčšinou tmavej energie.

Všimnete si ju vo forme negatívnych emócií prúdiacich cez váš život ako napríklad strach, stres, obava, úzkosť, des, pochybnosť, zármutok, samota, žiarlivosť, závisť, neschopnosť, sklamanie, frustrácia, hnev, pocit, že je toho na vás príliš veľa, atď. Verte alebo nie, toto uvedomenie je krok pozitívny – veľký skok za pocity otupenosti alebo ochromenia.

Aby ste sa zosúladili so svetlou energiou, začnite si túto tmavú energiu všímať a začnite sa od nej vedome odkláňať. Robte tak, ako len najlepšie viete, aby ste sa zosúladili s energiou svetla, mieru, ľahkosti, kreativity, šťastia, zábavy, smiechu, vzrušenia, vášne, lásky, empatie, starostlivosti a celistvosti.

Starajte sa o to, aby energia vo vašom živote prúdila a robte tak ako len najlepšie viete, aby ste zosúladili tento tok energie s čoraz väčšími zdrojmi inšpirácie.

Veci vo vašej realite sú dočasné formy, ktoré vyjadrujú energiu, ktorá prúdi cez váš život, ale nakoniec sú dôležité iba málo. Ak však vo vašom živote máte prítomných veľa vecí, zbožňujte ich, oceňujte ich a cíťte voči nim tak veľa vďačnosti, ako len dokážete.

Cíťte vďačnosť každý deň – ak môžete, tak aj každú hodinu. Oceňujte. Ale neoceňujte iba veci. Oceňujte tok energie vo vašom živote, aj keď sa na začiatku zdá tmavý. Oceňujte tie lekcie. Oceňujte ten zážitok. Oceňujte tú slobodu. Oceňujte tú nekonečnosť možností. Oceňujte tú bolesť (je to váš učiteľ a spojenec). Oceňujte jazvy. Oceňujte tie najhroznejšie časti vášho života čo najlepšie ako môžete a tá hrôza sa čoskoro vyparí.

Ste tu na to, aby ste sa učili, rástli, tvorili, boli inšpirovaný a zo všetkého najviac – aby ste boli neuveriteľne ba až priam nechutne šťastný a naplnený. Máte voľnosť a schopnosť užívať si život, ktorý je až doplna naplnený úžasnými zážitkami a dobrodružstvami, hlbokou láskou a spojením a krásnymi činmi kreatívneho prúdenia.

Bude pre vás desaťkrát jednoduchšie vstúpiť a ponoriť sa do tohto stavu prúdenia, ak vypustíte tú myšlienku, že žijete vo svete vecí. Vy žijete vo svete energie. Vy ste energia. Ja som energia. Všetko je energia. A my všetci sme vždy prepojení. Môžeme na to zabúdať alebo odmietať naše spojenie, ale ono tak či tak zostáva silné.

V každom momente existuje príležitosť a pozvanie povzniesť a pozdvihnúť vašu energiu, načrieť do toku inšpirácie a byť šťastnejší, než ste boli iba pred malým momentom. Dokážete cítiť prítomnosť tohto pozvania vo vašom živote práve teraz? Hovoríte mu áno?

Dokonca aj keď tento článok čítate ako text, tento článok nie sú iba slová. Je to energia. Slová sú iba obal. Hlavná myšlienka je energia. Prijali ste a cítili ste tú energiu?

Naučím Vás, ako sa môžete učiť menej

About the Author:

Pridajte komentár