Kedy ma môžete znova vidieť NAŽIVO?

Posted by:

Posledných pár týždňov od vás dostávam množstvo otázok ohľadom mojich najbližších seminárov a tréningov, ktoré robím…

…a tak som sa rozhodol, že vám v tomto emaily veľmi rýchlo priblížim, na akých seminároch a tréningoch sa môžeme v najbližších mesiacoch vidieť a čo na každom jednom z nich môžete objaviť.

Takže poďme na to…

Najbližšia udalosť, ktorú usporadúvam, je transformačný tréning Bod zlomu.

Je to druhý ročník tohto úžasného tréningu a objavíte na ňom všetky potrebné nástroje na zbavenie sa emočnej batožiny, na premenenie akejkoľvek prekážky, ktorá vám bráni posúvať sa dopredu (v akejkoľvek oblasti) na vaše palivo a na vytvorenie si života, po akom túžite.

Vstupenku na tento tréning môžete navyše získať do konca apríla s 25% zľavou a výrazne tak ušetriť.

Transformačný tréning “Bod zlomu” sa koná 27. – 28.5. v Piešťanoch a zistiť o ňom môžete viac tu.

Ďalší seminár je veľmi zaujímavý, pretože ešte nikdy som sa verejne – okrem mojich VIP klientov, ktorí mi za moje know-how platia stovky eur mesačne, s ľuďmi o túto tému nepodelil a tou témou je:

Ako úspešne motivovať ostatných.

Teraz…len si predstavte, čo všetko by ste boli schopný dokázať, ak by ste vedeli druhých ľudí úspešne motivovať k akcii, k akejkoľvek činnosti a k tomu, čo od nich chcete.

Dobrou správou je, že existuje spôsob, ako to môžete dokázať a presne o tom, bude tento seminár. (A nie…nie je to o starých spôsoboch motivácie druhých ako “cukor a bič”. Existujú oveľa mocnejšie spôsoby, ako na to.)

Seminár “Ako úspešne motivovať ostatných” sa koná 17.6., takisto v Piešťanoch a vašu vstupenku naň si môžete rezervovať tu.

Posledným seminárom v prvom polroku 2017 je pokročilý certifikovaný seminár “Úspešný kouč”.

Označovaný ako jeden z najpraktickejších seminárov o koučingu na Slovensku…

…na tomto seminári sa naučíte, ako sa stať úspešným koučom, transformovať tisícky ľuďských životov, poznať všetky OVERENÉ nástroje, metódy a stratégie ako na to a zároveň za to dostávať zaplatené a vytvoriť si okolo toho životný štýl.

Podelím sa s vami o všetko, čo som sa za posledných 7 rokov naučil o tom, ako sa stať skutočne úspešným koučom a zoberiem vás “za oponu” koučingu.

Pokročilý certifikovaný seminár “Úspešný kouč” sa koná 24.6., takisto v Piešťanoch a vašu vstupenku si môžete rezervovať tu.

Všetky tri semináre/ tréningy majú obmedzený počet miest, keďže mojou prioritou číslo jedna stále zostáva, aby z toho účastníci dostali maximum a aby som sa im mohol venovať aj individuálne.

Takže toto sú tri podujatia, na ktorých sa môžeme v nasledujúcich mesiacoch vidieť a ja sa na vás už veľmi teším.

Miesta sa pomaly míňajú vo všetkých troch podujatiach, takže ak cítite, že niektorý seminár/ tréning by vám mohol pomôcť na vašej ceste, neváhajte a rezervujte si svoje miesto teraz.

Transformačný tréning “Bod Zlomu”

Seminár “Ako úspešne motivovať ostatných”

Pokročilý certifikovaný seminár “Úspešný kouč”

Naučím Vás, ako sa môžete učiť menej

Pridajte komentár