BOD ZLOMU – 25% zľava do 10.5.

27. – 28. 5. | Piešťany

Mocné riešenia pre život. Je to všetko o výsledkoch a dosiahnutí vášho skutočného potenciálu a naplnenia.

Vytvorený Bernardom Koprnom, Bod zlomu je vyvrcholenie 7 rokov štúdií naprieč rôznymi odvetviami, na ktorom vám budú predstavené tie najmocnejšie metodológie a princípy týkajúce sa maximalizovania ľudského vedomia a potenciálu.

Bod zlomu vám poskytne jednoduché, časom overené riešenia na akýkoľvek problém, ktorý vás momentálne brzdí.

Či už vnímate, že sú vašimi výzvami strach, depresia, problémy týkajúce sa sebavedomia, pocit viny, žiaľu alebo úzkosti alebo či to zahŕňa blok, ktorý vám bráni zobrať váš osobný a profesionálny úspech na úplne nový level…

…na tomto tréningu dostanete nástroje, ktoré potrebujete, aby ste transformovali čokoľvek, čo vnímate ako „v ceste“, aby to bolo „na ceste“, aby ste tak mohli rozvíjať váš skutočný potenciál, prebrať kontrolu vo všetkých oblastiach vášho života, dosiahnuť ešte viac, než ste si možno zvykli myslieť, že je možné a ešte oveľa viac iba počas dvoch dní.

ZISTITE VIAC TU

AKO ÚSPEŠNE MOTIVOVAŤ OSTATNÝCH

17.6. | Piešťany

„Chceli by ste objaviť ako úspešne motivovať ostatných, aby ste tak zväčšili váš vplyv, zvýšili svoj príjem, dokázali toho viac a dosiahli rýchlejšie vaše ciele?“

Ešte nikdy som sa verejne – okrem mojich VIP klientov, ktorí mi za moje know-how platia stovky eur mesačne, s ľuďmi o túto tému nepodelil…

…ale na základe obrovského záujmu som sa rozhodol usporiadať tento jednorazový seminár, kde sa s účastníkmi podelím o všetko, čo som sa o motivovaní ostatných za posledných 7 rokov a na základe tisícok hodín strávených s prácou s ľuďmi naučil.

Či už je to motivácia ostatných ku konkrétnej akcii, činnosti alebo ku zvýšeniu aktivity, aby ste dosiahli svoj zámer a či už ste predajca, tím líder, poradca, kouč alebo rodič, naučíte sa tu overené nástroje a spôsoby, ako môžete motivovať kohokoľvek.

Ak sa chcete povzniesť nad šedý priemer a nechcete už dostávať iba priemerné a obmedzené výsledky, zručnosť úspešne motivovať ostatných – aby nám pomohli s naším zámerom alebo spravili to, čo od nich chceme, je v dnešnom svete nevyhnutná.

ZISTITE VIAC TU

ÚSPEŠNÝ KOUČ

24.6. | Piešťany

Pohrávate sa s myšlienkou, že sa stanete koučom? Náš najpokročilejší certifikovaný seminár “Úspešný kouč” je tu znova a v úplne vynovenom prevedení. Už 7. ročník.

Chceli by ste transformovať tisícky ľudských životov, poznať všetky OVERENÉ metódy, postupy a stratégie ako na to a zároveň za to dostávať zaplatené a vytvoriť si okolo toho životný štýl?

Staňte sa teraz súčasťou elitnej skupiny 20 ľudí, ktorá sa pod vedením úspešného kouča Bernarda Koprnu naučí všetko o vede a umení koučovania. Už 24.6. v Piešťanoch.

ZISTITE VIAC TU

MAJSTROVSKÉ PLÁNOVANIE ŽIVOTA

2.- 3.12. | Piešťany

Tí, ktorí zlyhajú v plánovaní, plánujú zlyhanie.

Iba 3% svetovej populácie si nájdu čas na plánovanie. 97% svetového bohatstva je v rukách tých, ktorí si nájdu čas, aby si určili ciele a majstrovský plán ich života spôsobom, akým ho chcú mať.

Možno ste si vždy chceli sadnúť a naplánovať si svoj život, ale nikdy ste sa k tomu nakoniec nedostali. Alebo možno iba neviete, kde začať.

Vďaka plánovaniu si môžete vytvoriť naplňujúci život…život naplnený obrovskou spokojnosťou a úspechmi. Neplánovaním však zostávate vo svete stresujúcich reakcií.

Získajte 2000 otázok na vytvorenie vášho Majstrovského plánu života a vytvorte si vďaka tomu:

  • Plán absolútnej finančnej slobody.
  • Plán kariérneho úspechu
  • Plán na prebudenie mentálneho génia
  • Plán na vytvorenie naplňujúcich vzťahov a rodiny
  • Plán pre spoločenský vplyv a vodcovstvo.
  • Plán pre fyzické zdravie a pohodu.
  • Plán vašej duchovnej misie a plán na zanechanie posolstva.
  • A ešte oveľa, oveľa viac

ZISTITE VIAC TU