Čo o našom najpokročilejšom seminári “Úspešný kouč” hovoria predchádzajúci účastníci?

Posted by:

Ako ste už asi postrehli, 24.9. sa koná náš pokročilý certifikovaný seminár “Úspešný kouč”. Toto je už 4. ročník tohto seminára a za posledné roky sa tento seminár stal skutočne “tým najlepším, čo doma máme”.

Desiatky účastníkov si ním už úspešne prešli a dodnes od predchádzajúcich účastníkov dostávame emaily o tom, ako často využívajú informácie, ktoré na “Úspešnom koučovi” dostali a ako veľmi im to pomohlo.

Obsah seminára každý ročník vylepšujeme a pracujeme na tom, aby sme účastníkom priniesli kvalitu.

Aj tento ročník sa bude seminár skladať z 3 hlavných častí:

1. Veci, ktoré musí človek robiť ešte PREDTÝM, ako vôbec začne koučovať – príprava na úlohu kouča, správne postoje kouča, pochopenie toho, čo klienti chcú a očakávajú, ako sa dostať do pozície autority v danej oblasti, aby ľudia prichádzali za vami verzus za kýmkoľvek iným, atď.

2. Veci, ktoré musí človek robiť POČAS koučovania – ako si u klienta získať dôveru, ako mu čo najefektívnejšie priniesť výsledky, nástroje a stratégie, ktoré musí mať každý kouč vo svojom arzenáli…

3. Veci, ktoré musí človek robiť PO koučovaní – ako si klienta udržať, ako sa uistiť, že výsledky pretrvajú dlhodobo, ako manažovať jeho očakávania a pocity…

Spoločne tvoria tieto tri časti základ toho, čo potrebuje každý jeden človek, ktorý sa chce stať úspešným koučom.

Väčšina priemerných koučov sa sústredí iba na jednu z týchto troch oblastí.

Povedzme, že celý čas študujú iba to, čo robiť počas koučovania. Ale to ani zďaleka nestačí. Na to, aby ste boli úspešným koučom, tak potrebujete ovládať všetky tri základné časti.

A koučom nie je iba človek ako ja – ktorý sa tomu venujte profesionálne.

Koučom je každý človek, ktorý sa snaží usmerniť druhých tým správnym smerom, ktorý sa snaží lepšie ľudí pochopiť, pomôcť im oslobodiť ich potenciál.

To je aj dôvod, prečo k nám na tento seminár neprichádzajú iba koučovia alebo ľudia, ktorí sa chcú stať koučmi, ale aj podnikatelia, manažéri z bánk, výkonní riaditelia rôznych firiem, vedúci oddelení ľudských zdrojov, poradcovia, konzultanti a iní.

Mohol by som vám rozprávať o tom, čo všetko získate, keď na tento seminár prídete a aký je úžasný (a on aj je), ale namiesto toho, aby som to spravil ja, rozhodol som sa, že v tomto článku nechám predchádzajúcich účastníkov tohto seminára, aby vám niečo o ňom povedali.

Takže nižšie si môžete prečítať, aké dojmy a pocity mali po skončení tohto seminára a pár mesiacov potom, jeho účastníci:

“Mne dal tento kurz koučingu naozaj veľmi veľa zručností. Mám síce vyštudovanú psychológiu, ale stratégie a rady, ktoré som sa naučila o rozmýšľaní klientov a prinášaní výsledkov, to sa s tým nedá ani porovnať. Mne sa najviac páčili praktické cvičenia a profesionálny prístup školiteľa. Všetko geniálne. Veľmi dobre investované peniaze. “– Veronika Kováčová, kouč osobného rozvoja.

“Investícia peňazí a času za seminár bola určite na mieste. Prioritne som si odniesla 2 veľmi podstatne AHA momenty. Postoj ku koučingu-podnikaniu ako takému, nenechať sa „uštvať“ klientami, ale byť pánom situácie a nový pohlaď na negatívne udalosti v živote. Ja osobne určite odporúčam každému.”– Janka Berková.

Kliknite sem a zistite o našom pokročilom certifikovanom seminári “Úspešný kouč” viac

“Bernardov seminár je úplne iný, ako všetky, ktoré som doteraz absolvovala. V jeho prípade nejde o nijakú abstrakciu. Páčia sa mi ľudia, ktorí sú vecní, trefní, dokážu vyjadriť podstatu veci, poskytnú vám niečo hmatateľné a konkrétne. Bernard k takýmto ľuďom jednoznačne patrí. Ak si nie ste niečím istý, po jeho seminári budete presne vedieť čo robiť a ako. Pre mňa jednoznačne nezabudnuteľný seminár s jednoznačným záverom. Hovorí sa lepšie raz vidieť ako dvakrát počuť a ja jednoznačne odporúčam zažiť Bernarda.” – Erika Miháliková, cvičiteľka a inštruktorka Zumby

“Seminára Úspešný kouč som sa zúčastnila zo zvedavosti. Chcela som sa dozvedieť, ako by som poznatky o koučovaní dokázala využiť vo svojej pracovnej pozícií výkonnej riaditeľky. Milo ma prekvapilo, že prehlbovanie informácií a vedomosti v tejto oblasti malo svoje pokračovanie – program o produktivite. Bernard ma na seminári inšpiroval a nadchol natoľko, že som si tento program poctivo prešla krok po kroku a musím konštatovať, že vôbec neľutujem. Výrazne mi to zlepšilo nielen pracovný život, ale i ten súkromný. Som omnoho viac vyrovnanejšia a s pokojom zvládam aj komplikované situácie! Na ľudí v mojom okolí pôsobím, že som vyrovnanejšia, šťastnejšia a dokonca som vraj aj omladla.” Monika Mikuláková, výkonná riaditeľka, FORMA PLAST s.r.o.

“Pred absolvovaním tvojho seminára som si nevedela celkom dobre predstaviť, čo mi to prinesie do mojej práce finančného sprostredkovateľa, aj keď viem, že v tejto profesií musím byť tak trochu psychológ. Už po krátkej dobe vidím pozitívne výsledky pri komunikácii s klientom – viditeľne ľahšie zvládam ich negatívne emócie a viem im pomôcť viac, než len vo finančnej sfére, kvôli ktorej ma vlastne vyhľadávajú. A keďže mojou métou je vybudovať si vlastný tím, tak už teraz presne viem, ako informácie zo seminára využijem pri vedení ľudí, aby sme boli skvelý kolektív. – Daniela Múčková, finančný sprostredkovateľ, FIncentrum a.s.

Kliknite sem a objednajte si vašu vstupenku teraz

“Zo seminára som mala vynikajúci pocit, bola som nabitá pozitívnou energiou, ktorou sršali všetci účastníci a rečník. Od seminára som sa začala na mnoho vecí pozerať úplne inak a robím to tak až dodnes a dúfam, že už navždy. Hlavne problémy v práci riešim inak a inak nad nimi rozmýšľam a potom sa mi často stáva, že sa so mnou radí aj môj nadriadený, čo je veľmi potešujúce. Vrelo Bernarda odporúčam. Skúsenosti a poznatky z jeho seminára mi výrazne zvýšili kvalitu môjho života.” – Miroslava Vyskočáni, manažér, Slovenská sporiteľňa, a.s.

“Bernard Koprna ma úprimne presvedčil o tom, prečo je majstrom v tom, čo robí. Kurz bol veľmi príjemný a jasný a odniesol som si z neho informácie, ktoré som zatiaľ nikde nepočul a netušil som, že koučing skrýva aj niečo takéto. Otvorilo mi to oči a zasa som viac pochopil, čo skutočne obnáša koučovanie na vyššej úrovni. Po týchto informáciach jednoducho verím, že sa stanem tým úspešným koučom, ktorý sa odlišuje od svojej konkurencie.” – Lukáš Tužinčin, šéfredaktor magazínu Svet Úspešných

“Seminár “Úspešný kouč” s pánom Koprnom bol pre mňa jeden veľmi príjemne strávený deň. Neboli to len motivačné omáčky, ako je zvykom na iných školeniach, ale veľmi praktické veci, reálne príklady a cvičenia, no zároveň podané vtipne a zrozumiteľne a to je pre mňa osobne najdôležitejšie. Určite využijem cvičenia, čo som sa tam naučila a už využívam najprv pre seba, no a v budúcnosti aj pre ostatných. Takže seminár “Úspešný kouč” určite odporúčam.” – Monika Paulová, kouč osobného rozvoja

Čo ma oslovilo:
• osobnosť lektora – verný svojej reputácii (priateľský) i počas celého dňa,
• vysvetľovanie situácií cez vlastnú skúsenosť lektora
• používaný slovník pri vysvetľovaní – jednoduchosť, priamosť, otvorenosť
• poukázanie na to, aké je dôležité vystupovať „na domácej pôde“
• pojem seba-sabotovanie som predtým nepočula a pritom ho mnohí máme v slovníku cez vlastné správanie sa.
• dostali sme konkrétne cvičenia, ktoré som hneď na druhý deň mohla a aj aplikovala v praxi
• páčilo sa mi, že lektor na praktickom príklade vysvetlil chybu, ktorú urobil – vysvetlil dôležitosť miesta (rokovanie s Allianz)
Pre koho seminár je určený
*pre ľudí, ktorí chcú podporiť svoju výnimočnosť a zároveň sprevádzať iných pri objavení ich výnimočnosti.
Pre koho seminár nie je určený
*pre každého, kto nechce niesť zodpovednosť za svoj život. Seminár môže byť súčasťou životného príbehu každého z nás, ale musíme sa pre to rozhodnúť   – Erika Michálková, PSA Peugeot Citroën

Kliknite sem a uchmatnite si jedno miesto na seminári teraz (Obmedzený počet miest)

A tu je ešte jedna fotka od nášho absolventa s certifikátom:

IMG_0002

A jedna selfie, ktorú si so mnou spravili dve účastníčky seminára tesne po jeho skončení:

12821944_10205844306202661_271364797_n

Takže…

Ak sa vám páčil tento článok a rozmýšľate o tom, že sa stanete koučom a chcete získať všetky výhody, ktoré s tým prichádzajú, tak sa vám pravdepodobne bude páčiť aj náš najpokročilejší certifikovaný seminár „Úspešný kouč“.

Na tomto seminári vám odhalím, ako sa za menej ako 90 dní stať úspešným koučom, transformovať tisícky ľudských životov, poznať všetky OVERENÉ metódy, postupy a stratégie ako na to a zároveň za to dostávať zaplatené a vytvoriť si okolo toho životný štýl.

Alebo…ako zapracovať koučing do vašej súčasnej práce, aby ste tak vedeli lepšie pomôcť druhým dosiahnuť ich ciele, posunuť ich dopredu a dať im presne to, čo potrebujú.

Toto je v súčasnosti skutočne obrovská príležitosť.

Poďte sem a zistite viac.

Seminár sa koná už 24.9. v Piešťanoch a počet miest je obmedzený. Zistite TU o seminári viac teraz a rezervujte si vaše miesto čo najskôr.

Naučím Vás, ako sa môžete učiť menej

Pridajte komentár