Cítiť sa požehnane

Posted by:

Je jednoduché zachytiť sa do vzorca rozmýšľania, v ktorom rozmýšľate príliš veľa o tom, čo nechcete. To zahŕňa všímanie si, čo už vo vašom živote máte, ale nepáči sa vám to. Ak myslíte často na to, čo nechcete, dá sa celkom s istotou povedať, že z vášho života spravíte chaos.

Myslenie na to, čo nechcete, je pasca. Takéto myšlienky vás môžu udržovať zaseknutého veľmi dlhý čas. Môžete premárniť roky – dokonca desaťročia – vášho života v nasledujúcom brutálnom cykle:

1. Pozrite sa okolo seba a pozorujte, čo zažívate.

2. Všimnite si, že niektoré aspekty vášho života sa vám nepáčia.

3. Cíťte strach, obavy, smútok, sklamanie a/alebo iné negatívne emócie.

4. Zamyslite sa nad tým, čo by bolo treba spraviť, aby sa zmenilo to, čo sa vám nepáči.

5. Všimnite si, že zmeniť to si pravdepodobne bude vyžadovať obrovské množstvo času a úsilia – a nemáte žiadnu garanciu úspechu. Zvážte, že veci môžete dokonca zhoršiť.

6. Cíťte sa frustrovane, v pasci a/alebo depresívne.

7. Robte niečo, čo vám prinesie lepšie pocity. Pozerajte TV. Jedzte. Pite. Surfujte internet. Kontrolujte si email. Možno robte všetky tieto veci.

8. Cíťte nejakú úľavu a komfort, keďže ste sa teraz rozptýlili a/alebo omámili.

9. Počkajte, kým prejde nejaký čas a nakoniec to celé opakujte od kroku 1.

Prechádzate si niekedy cez takýto vzorec alebo cez nejaký podobný?

Existuje množstvo rôznych verzií tohto vzorca, ale pravdepodobne rozoznáte podobné vzorce ako tento, ktoré prebiehajú vo vašom živote práve teraz.

Kde takýto druh vzorca spúšťate? Je to pri vašich vzťahoch (alebo ich nedostatku)? Je to pri vašej práci/kariére? Je to pri vašich financiách? Pri vašej súčasnej situácii s bývaním? Pri vašom tele a kondícii?

Tu je konkrétny príklad toho, ako by mohol tento vzorec prebiehať pri vašich financiách:

1. Spozorujte niečo, čo spúšťa negatívne myšlienky ohľadom vašich financií. Mohol by to byť výpis z bankového účtu, šek na zaplatenie, článok o peniazoch, poľutovania hodný obsah vašej peňaženky alebo ceny benzínu na pumpe. Stimul by mohol byť tiež vnútorného charakteru, spustený možno náhodnou myšlienkou o vašej finančnej situácii.

2. Všimnite si, že vaše financie nie sú tam, kde by ste ich chceli mať. Nemáte dostatok hotovosti, váš príjem je príliš nízky, vaše výdaje príliš vysoké alebo ste príliš hlboko v dlhoch. Možno je to všetko dokopy.

3. Strachujte sa ohľadom vašej finančnej situácie. Buďte nahnevaný, že sa vám nedarí. Strachujte sa, že sa vaša situácia môže zhoršiť.

4. Zvážte, čo by ste museli spraviť, aby ste zarobili viac peňazí, vyplatili vaše dlhy a/alebo zredukovali vaše výdavky.

5. Všimnite si, že to bude vyžadovať veľa tvrdej práce a nejaké nepríjemné zmeny, aby ste dostali vaše financie tam, kde ich chcete mať a že je tiež šanca, že napriek tomu zlyháte.

6. Cíťte sa frustrovane, vystresovane a majte pocit, že je toho na vás veľa. Uzavrite to tak, že momentálne by toto bol príliš veľký projekt, aby ste sa mu mohli venovať.

7. Strávte pár hodín surfovaním po internete, aby ste sa utešili. Pozrite si film. Zjedzte nejaké jedlo, ktoré vám zlepší náladu napriek tomu, že to možno pre vás nie je tá najzdravšia voľba.

8. Cíťte nejakú dočasnú úľavu od vašich problémov. Ahhh…

9. Choďte do postele, zobuďte sa nasledujúce ráno a začnite tento proces odznova.

Tento všeobecný vzorec môžeme zosumarizovať nasledovne:

Myslite na to, čo nechcete -> Cíťte sa zle -> Utešte sa niečím

Tento vzorec je veľmi, veľmi bežný. Je taktiež vysoko návykový. Ale nie je veľmi inteligentný.

Dôvod, prečo tento vzorec nie je inteligentný je ten, že nikdy nevylieči základný problém. Liečite iba symptómy. Na negatívne emócie odpovedáte tak, že sa chvíľu utešujete, ale problém tam zostáva. Negatívne emócie sa isto vrátia, aby vás strašili znova a znova.

Kedykoľvek si všimnete, že sa utešujete ako spôsob, ako sa vyrovnať s negatívnymi emóciami a problémami, ktoré ich vyvolali, rozpoznajte, že si garantujete, že vaše problémy vás aj naďalej budú mátať.

Akonáhle sa zaseknete do tohto vzorca na dostatočne dlhý čas, je ťažké s tým prestať. Pravdepodobne ho budete spúšťať znova a znova, možno aj každý deň počas nasledujúcich rokov.

Prelomenie vzorca

Takže ako môžeme prelomiť túto deštruktívnu reťaz?

Je náročné (ale nie nemožné) prichytiť sa pri rozmýšľaní o tom, čo nechcete a potom vedome zmeniť vaše myšlienky na niečo viac pozitívne. Tento prístup zvyčajne zlyhá. Je náročné zvoliť si pozitívne myšlienky zatiaľ čo ste zaseknutý vo vzorci rozmýšľania negatívnych myšlienok.

Ešte ťažšie je prelomiť tento vzorec, keď sa už sa cítite depresívne a frustrovane. V tomto bode budete cítiť ohromné nutkanie utešiť sa a nebudete motivovaný robiť nič iné.

Zdá sa, že najjednoduchšie miesto na prelomenie vzorca je po tom, čo ste sa utešili. Teraz sa cítite dočasne uvoľnený. Ste zrelaxovanejší a nie tak vystresovaný, ako ste boli skôr. Ste tiež trošku viac uvedomelý. Možno ste trošku unavený, ale dokážete zhromaždiť malé množstvo motivácie, aby ste v tomto bode spravili niečo inak.

Je toto čas, aby ste začali robiť zmeny? Nie, ešte nie. Ak sa v tomto bode budete snažiť vyriešiť vaše problémy akčnými krokmi, pravdepodobne iba začnete ten váš vzorec odznova. Začnete si všímať, ako zlá je vaša situácia a koľko práce bude treba odviesť, aby sa napravila a potom sa začnete znova cítiť zle. Tento prístup vás drží zaseknutých v bludnom kruhu. V niektorých prípadoch môže fungovať, ale zvyčajne si vyžaduje množstvo sebadisciplíny a je veľmi pravdepodobné, že zlyháte.

Lepším prístupom je zobrať vaše pocity úľavy a rozšíriť ich do pocitu vzrušenia. Vysvetlím vám, ako to spraviť.

Myslite na to, čo chcete, až kým nie ste skutočne vzrušený

Akonáhle sa cítite uvoľnený a utešený, aj keď ste sa, aby ste dosiahli tento bod, museli „zdrogovať“ jedlom, vínom a triviálnou zábavou, ste v pomerne dobrom bode, aby ste začali rozmýšľať nad tým, čo chcete namiesto toho, čo nechcete.

Teraz ešte vôbec nemyslite na konkrétne činy. Tie prídu neskôr. Iba začnite rozmýšľať nad tým, čo chcete. Uvažujte nad tým. Zachváťte tým vašu myseľ. Predstavte si, ako by ste veci chceli, aby boli. Predstavte si, že všetko vo vašom živote funguje nádherne.

Nebojte sa teraz o praktickosť. Iba fantazírujte. Ale fantazírujte konkrétnym spôsobom. Sadnite si na gauč (alebo stoličku) a predstavte si, že to, čo chcete, sa skutočne stáva realitou. Vložte sa do stavu myslenia, ako keby sa to už skutočne dialo.

Realistický spôsob ako to spraviť, je venovať 20 minút každý večer predtým ako idete spať len snívaniu. Robte to po sediačky, aby ste nezaspali. Zatvorte oči alebo iba hlaďte pred seba a myslite na čokoľvek, čo chcete zažívať v každej časti vášho života. Čokoľvek nad čím rozmýšľate je v poriadku, hlavné je, aby vám to dávalo dobrý pocit.

Predstavte si vaše ideálne telo. Zamýšľajte sa nad vaším ideálnym vzťahom. Predstavte si vašu ideálnu kariéru. Predstavte si, že máte vaše financie v takom stave, v akom by ste ich chceli mať. Predstavte si, že žijete , kde by ste chceli a tak ako by ste chceli. Buďte konkrétny a predstavte si tak veľa detailov, ako sa len dá. Nebojte sa teraz o to, že tie detaily nie sú perfektné – iba si predstavte detaily, ktoré sa vám zdajú príťažlivé.

Uistite sa, že sú tieto predstavy v prvej osobe. To znamená, že si predstavujete, že vidíte každú scénu cez vaše vlastné oči. Všeobecne by ste sa mali vyhýbať používaniu pohľadu z tretej osoby, hoci to môžete vyskúšať, ak si chcete veci predstaviť z iného uhla. Zvyčajne pohľad z prvej osoby vytvorí silnejšie emócie.

Nemusíte nič hovoriť alebo afirmovať. Ale je kľúčové, aby ste cítili pocity. Ak sa cítite neutrálne, ešte tam celkom nie ste. Ako by ste sa úprimne cítili, ak by ste zažívali všetky tieto úžasné veci práve teraz? Ak by ste sa cítili totálne neutrálne, ak by ste ich mali práve teraz, dá sa s istotou povedať, že ich skutočne nechcete.

Nepredstavujte si svoje sny niekde v ďalekej budúcnosti. Predstavte si, že čokoľvek čo chcete, sa vám deje práve teraz – v tomto momente. Predstavte si, že je to 100% skutočné.

Ak vám potrvá 10 alebo viac minút, kým získate jasnú predstavu nejakej malej časti vášho života ako sa zlepšuje, tak je to v poriadku. Dajte tomu čas. Zámerné myslenie na to, čo chcete, je veľmi dôležitá aktivita. Tento druh vizualizácie je úžasné využitie vášho času.

Ak myslíte na to, čo chcete a predstavíte si to ako skutočné, ale nedostanete z toho žiadny emočný príval, na chvíľu to nechajte tak a predstavte si niečo iné. Zväčšite vašu predstavu. Spravte ju odvážnejšou. Atraktívnejšou. Zahrňte do toho iných ľudí. Zahrňte do toho celú planétu, ak je to potrebné, aby to rozprúdilo vaše emócie. Je to vaša predstavivosť. Nepotrebujete nikoho povolenie, aby ste si vybrali myšlienky, ktoré vám dávajú dobrý pocit.

Netrávte veľa času myslením na to, čo vám dáva pocit uvoľnenia a pohodlia. Myslite na to, čo vás vzrušuje. Predstavte si scénu, vďaka ktorej z vás bude vyžarovať vášeň. Ak je pre vás ťažké vzrušiť sa, predstavujte si iné veci. Nie je tu žiadny časový limit.

Keď fantazírujete o tom, že budete mať sex, všimnite si ako to ovplyvňuje vaše telo. Podobnú fyziologickú reakciu by ste mali mať (poriadnu bujnosť), keď rozmýšľate o tom, po čom skutočne, skutočne túžite. Ak vaše telo nereaguje, prestaňte s vizualizáciou, ktorú robíte a myslite na niečo iné. Objavujte vašu predstavivosť, aby ste zistili, čo skutočne chcete. Možno budete prekvapený.

A znova, nebojte sa o praktickosť. Nezáleží na tom, či vôbec môžete mať všetky tie dobré veci, ktoré vizualizujete. Pokojne môžete fantazírovať o tom, že máte tajné super schopnosti – hlavne, že si tam dokážete predstaviť seba, práve teraz, v tomto momente a cítite tie pocity intenzívne.

Najdôležitejšia časť je naladiť sa do skutočne, skutočne dobrej nálady, čo sa dá dosiahnuť pomerne jednoducho, ak strávite nejaký čas hlbokým rozmýšľaním nad tým, čo skutočne chcete a predstavovaním si týchto vecí ako skutočných.

Ako minimum, robte toto cvičenie 20 minút každý deň počas celého týždňa. To je 7 dní, nie iba 5 dní.

Keď robím ja toto cvičenie 20 minút v kuse, príde mi náročné prestať ho robiť. Zvyčajne sa to natiahne aj na 45 minút. Keď som to začal robiť prvýkrát, trvalo mi 10 minút alebo dlhšie, kým som našiel myšlienku, ktorá by ma nadchla. Teraz sa tam dokážem dostať za menej ako 30 sekúnd.

Môžete sa domnievať, že sexuálne myšlienky sú skvelé miesto, z ktorého začať. Neodporúčam to však, pretože sexuálne myšlienky sa môžu stať návykovými a môže byť stále o tom istom. Ak sa kvôli nim vzrušíte až príliš, môžu spôsobiť, že budete cítiť, že sa musíte ísť o seba postarať, ale v tomto prípade si chcete udržať to vzrušenie, nie ho rozptýliť. Chcete sa uistiť, že pokrývate všetky časti vášho života. Vyhľadávajte myšlienky, ktoré vzrušia vašu celú bytosť, nie iba vaše nižšie čakry. Stále v sebe môžu mať silný komponent sexuálnej energie, ale budú tam aj iné komponenty, ako napríklad pocit otvorenia svojho srdca a túžba po kreatívnom vyjadrení sa.

Kedy sa dejú akčné kroky?

V priebehu pár dní od začiatku tohto každodenného cvičenia si začnete všímať zmenu vo vašom sústredení, dokonca aj vtedy, keď sa zaoberáte inými aktivitami. Všimnete si, že trávite dokonca ešte viac času rozmýšľaním nad tým, čo chcete a menej času strachovaním sa o to, čo nechcete.

Rozptyľovanie sa a utešovanie sa nebude sa zdať tak atraktívne ako vzrušenie, ktoré si vytvoríte pri rozmýšľaní nad tým, čo chcete. Aktivity, ktoré vás zvykli utešovať, sa vám začnú zdať fádne a nudné.

Čoskoro vám začnú prichádzať na myseľ čerstvé, kreatívne nápady. Niektoré z týchto nápadov budú čiastočné riešenia na vaše rôzne problémy. Iné nápady vás povedú inou cestou. Tieto nápady budú často praktickejšie a realistickejšie než vaše veľké vizualizácie. Dovoľte si porozmýšľať nad tými nápadmi, ale netlačte sa do konania na základe týchto nápadov.

Po čase sa vaše vzrušenie bude stupňovať. Niektoré z týchto nových nápadov vás budú inšpirovať a motivovať, aby ste sa rozhýbali. Pristihnete sa ako si budete chcieť niektoré z nich zapísať alebo si ich budete chcieť zaznamenať do denníka a rozpísať ich ďalej. Možno budete mať pocit, že by ste si mali spraviť menší brainstorming, aby ste rozviedli tieto nápady ďalej.

Robte pokojne čokoľvek, čo vám prináša dobrý pocit, ale netlačte sa do akčných krokov. Tie nakoniec prídu. Ako sa tak vaše dobré pocity a vzrušenie naďalej budú stupňovať, dosiahnete bod, kedy sa prakticky budete musieť zadržiavať, aby ste nekonali. Budete mať pocit, že je neprirodzené a nepohodlné nekonať. Ale kým sa to stane, iba pokračujte vo vzorci rozmýšľania o tom, čo chcete aspoň 20 minút každý deň. Ak bude trvať niekoľko týždňov, kým sa dostanete do bodu, kedy ste pozitívne nútený konať, je to v poriadku. Je to stále lepšie ako prechádzať si cez sebadeštruktívny cyklus ešte niekoľkých ďalších rokov.

Pozitívny cyklus vyzerá v podstate takto:

Myslite na to, čo chcete -> Cíťte sa vzrušene a motivovane -> Podniknite inšpirujúce akčné kroky a získajte výsledky.

Zvyčajne, keď začnem rozmýšľať o niečo novom, čo chcem (tak ako som opísal vyššie), cítim sa nútený konať behom niekoľkých dní. Je ťažké vydržať týždeň bez toho, aby som zúfalo nechcel do toho skočiť a niečo s tým spraviť, predpokladajúc, že na to myslím každý deň.

Tento druh konania je inšpirujúci. Hoci môžete v určitom bode cítiť túžbu tvrdo pracovať, nebude mať pocit, že je to tvrdá práca. Môže tam byť veľa aktivity, ale bude sa vám to zdať ako hra.

Predstavte si, že idete na jeden deň do auqaparku. Keď už ste tam, pravdepodobne budete robiť množstvo rôznych vecí. Bude tam veľa aktivity. Pôjdete sa okúpať, pôjdete na tobogany, budete sa hrať nejaké hry, postojíte si v radách, kúpite si jedlo, atď. Považujete to za tvrdú prácu? Pravdepodobne nie. Keď si užívate inšpirujúce akčný kroky, pocitovo je to rovnaké, ako keby ste strávili deň v auqaparku. Posúvate sa z jednej aktivity do ďalšej s pocitom pozitívneho očakávania. Na konci dňa môžete byť zo všetkých tých aktivít unavený, ale nepovažovali by ste to za deň plný práce. Je to príliš veľká zábava, aby ste o tom rozmýšľali ako o práci.

Presne takto sa cítim, keď som inšpirovaný nejakým nápadom. Čo sa týka prenesenia tohto nápadu do reality, môže si to vyžadovať množstvo krokov, ale nemám pocit, že by to bola práca. Som príliš vzrušený a motivovaný, aby som sa zastavil a myslel na náročnosť toho všetkého. Jednoducho do seba iba nasakujem pozitívne očakávanie ďalšie kroku v celom procese.

Napríklad, veľmi často dostanem nápad na nejaký článok. Písanie článku nikdy nie je jednoduchý proces, ale keď je ten nápad na článok tak dobrý, že som vzrušený a inšpirovaný ísť písať, vôbec nerozmýšľam nad samotným procesom písania a aké náročné alebo jednoduché to bude.

Predstavím si, ako finálny výsledok môjho písania môže pomôcť vytvoriť v živote ľudí pozitívne zmeny a som tou predstavou nadšený. A bez toho, aby som vôbec vedel, ako to napíšem alebo čo presne poviem, začnem.

Začnem písať prvú vetu a potom píšem, až kým neskončím. Veľakrát neviem, kde ma to písanie zavedie alebo ako to skončí. Ale za pár hodín práce som hotový. Užívam si písanie článkov. Vôbec to nevnímam ako prácu. Je to zábava.

Vzrušenie a inšpirácia sú kľúčové.

Cítiť sa požehnane

Keď si vytvoríte denný návyk zastavenia sa a rozmýšľania nad tým, čo chcete, čoskoro sa to stane samoudržiavacie. Vaše inšpirujúce akčné kroky povedú k výsledkom, ktoré spôsobia, že sa budete cítiť ešte lepšie. To vytvorí nakopnutie sa vďaka ktorému bude náročné nemyslieť na všetky tie úžasné veci, ktoré prichádzajú. Napríklad, keď sa váš príjem zvyšuje, je ťažké si nepredstaviť, o koľko viac budete zarábať o rok odteraz. Pozitívne činy a pozitívne pocity sa navzájom podporujú.

Určite, že občas zažijete nejaké nezdary a zlyhania, ale tento vzorec z dlhodobého hľadiska funguje oveľa lepšie ako ten vzorec utešovania sa.

Keď si užívate túto špirálovitú cestu hore, cítite sa požehnaný. Máte pocit, že vesmír tajne zariaďuje, aby ste boli šťastnejší a šťastnejší.

Nezáleží na tom, odkiaľ začínate. Skutočne nezáleží. Vaša súčasná realita môže byť totálna vyprahnutá púšť a stále si môžete nájsť počas dňa čas, aby ste mysleli na to, čo chcete.

Veľa rokov dozadu, keď som ešte nebol finančne veľmi úspešný a moje výdaje boli oveľa vyššie ako moje príjmy (nie veľmi dobrá situácia), som si zvykol predstavovať, aké by to bolo, ak by bol môj život jedného dňa lepší. Žiadne problémy s peniazmi. Žiadny pocit, že si to alebo ono nemôžem kúpiť. Žiadny pocit neistoty. Žiadny pocit, že som to pokašľal.

V tej dobe sa to zdalo ako čistá fantázia – predstaviť si to, čo som chcel. Ale aspoň mi takýto typ fantazírovania trošku zlepšil náladu. Bolo to lepšie ako utešovanie sa a úľava. Bolo to vzrušujúcejšie.

Nanešťastie veľa ľudí spraví tú chybu, že všetky svoje sny si predstavujú až ďaleko v budúcnosti. To isté sa stalo mne. Nevedel som si predstaviť, že by sa tie predstavy stali naozaj skutočnými, pretože boli príliš ďaleko od mojej súčasnej reality. Takže som ich vytlačil do nejakej vzdialenej budúcnosti. Hoci sa to mohlo zdať rozumnejšie, nebolo to najmúdrejšie, pretože to stlmilo moje pozitívne emócie. Nevedel som sa poriadne vzrušiť ohľadom niečoho, čo bolo tak ďaleko v budúcnosti. Podnikanie akčných krokov zostalo každodenným bojom a ja som zostal zaseknutý v pasci utešovania sa, aby som nejako zvládol ten stres.

Iba keď som prestal vytláčať tie pozitívne myšlienky do budúcnosti, moja finančná situácia sa začala meniť k lepšiemu úžasným spôsobom. Začal som si predstavovať, že sa veci zlepšujú teraz namiesto o mesiace alebo roky neskôr. To ma dostalo do oveľa motivovanejšieho nastavenia mysle.

Nebola to nevyhnutne iba myšlienka, že mám viac peňazí, ktorá ma vzrušovala. Rovnako vzrušujúca bola predstava, že dokážem svetu priniesť zmysluplnú hodnotu.

Rovnako to cítim aj dnes. Zarábanie peňazí je jedna z vecí, ktorá ma veľmi vzrušuje, ale rovnako vzrušujúce pre mňa je, keď môžem prinášať ľuďom myšlienky a nápady, ktoré zlepšujú ich životy a prinášajú im hodnotu.

Vaše hodnoty sa môžu od tých mojich líšiť a to je v poriadku. Možno budete potrebovať vypustiť nejaké spoločnosťou vštepené predstavy, aby ste sa dopracovali ku skutočnej pravde. Nepadnite do pasce, kedy ste posadnutý tým, čo vás spoločnosť naučila, že by ste mali chcieť, ako napríklad veľa peňazí, úžasné auto alebo telo modela/modelky. Tieto veci nemusia byť vôbec vaše skutočné túžby, ale tiež môžu. Potrebujete ísť hlbšie, aby ste zistili, čo skutočne chcete. A potom musíte akceptovať, že to chcete, aj keď si myslíte, že iní ľudia by považovali za divné, že to chcete. Ak to skutočne, naozaj chcete, tak to stačí.

Pre mňa bolo najprv náročné predstaviť si, že mám to, čo chcem, v prítomnom momente. Moja logická myseľ odmietala túto predstavu, pretože bolo očividné, že som nebol ani trochu priblížený k tomu, čo som chcel. Ale našiel som si malý šikovný trik, ktorý mi veľmi pomohol. Predstavil som si, že som sa presunul do inej, alternatívnej reality, kde to bol iný Bernard, ktorý už zažíval presne to, čo som chcel, práve teraz. Iba som musel naladiť moje myšlienky na správnu frekvenciu, aby som cítil to, čo cítil on. Moja logická myseľ s tým bola ok.

Benefity, ktoré som získal zo zámerného kultivovania návyku rozmýšľať o tom, čo chcem, sú neuveriteľné. Cítim sa veľmi požehnaný.

Mňa veľmi inšpirujú myšlienky na to, že pomáham ľuďom rásť. Zbožňuje podporovať ľudí v žití trošku vedomejšie. Taktiež zbožňujem investovanie a zveľaďovanie svojich peňazí a vytváranie príjmov, ktoré mi zarábajú čoraz viac a viac peňazí. Viem, že veľa ľudí si myslí, že tieto oblasti sú netradičné, nezmyselné alebo nedôležité. No mňa to nezaujíma. Mňa táto cesta inšpiruje. Čím viac nad tým rozmýšľam, tým lepšie sa cítim. Bolo by mi jedno, ak by so mnou nesúhlasil aj celý svet. Ja som objavil niečo, čo pre mňa znamená veľa a to úplne stačí.

Takže prosím dajte tomuto procesu šancu. Robte to aspoň 7 dní za sebou, zakaždým 20 minút. Potom, čo ste si prešli vašim rituálom úľavy a utešenia sa na konci vášho dňa, venujte 20 minút navyše prejdeniu si cez tento rituál vzrušenia. Dovoľte si cítiť sa požehnane každý jeden deň, aj keď musíte mentálne navštíviť iné dimenzie, aby ste to mohli akceptovať ako skutočnosť.

Naučím Vás, ako sa môžete učiť menej

About the Author:

Pridajte komentár