Čo môžete zažiť, akonáhle sa zbavíte emočnej batožiny?

Posted by:

Nedávno sa ma jeden môj klient spýtal, prečo je tak dôležité zbaviť sa tej emočnej batožiny. Prečo tomu prikladám tak veľkú dôležitosť.

A na základe mojej odpovede som sa rozhodol napísať tento článok, v ktorom sa s vami podelím o najväčšie výhody zbavenia sa emočnej batožiny – v každej jednej oblasti života.

Pretože akonáhle máte ujasnené, čo všetko vám môže zbavenie sa emočnej batožiny priniesť, ja viem, že si dáte záležať na tom, aby ste sa jej zbavili.

Takže poďme na to…

Okrem všeobecnej najčastejšie spomínanej výhody, ktorú vám prináša zbavenie sa emočnej batožiny…

…a to je, že už so sebou nemusíte ťahať minulosť, ktorá vás môže ťažiť a stále sa vracať a môžete sa od nej oslobodiť a byť emočne voľný…tu sú najväčšie výhody v každej jednej oblasti života:

Duchovná

Akonáhle už vo vás nie je emočná batožina, dostanete sa do stavu úžasnej vďačnosti a rovnováhy.

Budete sa vedieť oveľa lepšie spojiť s vašou dušou a duchovnom vo vás a okolo vás, čo vám umožní prežívať výrazne kvalitnejší duchovný život.

Bude vám tiež oveľa jasnejšie vaše duchovné poslanie, pretože emočná batožina okolo nášho srdca a duše často vytvára hmlu, ktorá nám bráni tieto veci vidieť a cítiť jasne.

Emočná batožina často blokuje náš duchovný rozvoj, pretože niečo v našej minulosti alebo súčasnosti ešte stále nemáme vyriešené a to je dôvod, prečo sa vo vás po zbavení sa emočnej batožiny množstvo vecí uvoľní.

Vďačnosť, láska, inšpirácia a entuziazmus sú 4 čarovné emócie, ktoré môžete očakávať akonáhle sa zbavíte emočnej batožiny.

Taktiež dovolíte vašej duši, aby bola voľnejšia a dobrodružnejšia, čo vám prinesie množstvo nových skúseností a rozšírenie vašich obzorov.

Mentálna

Akonáhle sa zbavíte emočnej batožiny, dovolíte si prebudiť vášho vnútorného „génia“.

Rozpustí sa vo vás množstvo limitujúcich presvedčení a blokov, ktoré vás môžu sabotovať a vaša myseľ sa utíši.

Ventilátory, ktoré sa zvykli ostošesť točiť vo vašej hlave zrazu ustanú a vy budete cítiť pokoj, aký ste možno už dávno necítili.

S utíšenou mysľou a mentálnym pokojom sa prebúdza nielen váš génius, ale aj vaša kreativita, viera v seba a kvalitnejšie myslenie.

Po zbavení sa emočnej batožiny tiež už neriešite, či ste na niečo dosť dobrý…jednoducho si stanovíte akčné kroky, ktoré vás k tomu, aby ste boli dosť dobrý, privedú.

Pracovná

Aj po pracovnej stránke je inšpirácia jedna z vecí, ktorá prichádza v hojných množstvách, akonáhle sa zbavíte emočnej batožiny.

Už viac nebudete „zaseknutý“ v rovnakých myšlienkových pochodoch ohľadom práce, ktorá vás nenapĺňa, ale budete mať oveľa väčšiu vnútornú silu, aby ste nakoniec dospeli do bodu, kedy robíte iba to, čo zbožňujete robiť.

Taktiež vám začne byť oveľa jasnejšie, čo je vlastne vaše poslanie a vaša misia, pretože emočná batožina nám často bráni vidieť, čo je pre nás v živote naozaj dôležité a prečo sme vlastne tu.

Ak podnikáte, tak si môžete byť istý, že bez emočnej batožiny začnete priťahovať oveľa kvalitnejších klientov, oveľa VIAC klientov, kvalitnejšie príležitosti a vaša schopnosť podnikať a zarobiť čoraz väčší zisk sa výrazne zlepší.

Veľakrát sú to práve podvedomé emočné batožiny, ktoré nám bránia podnikať a robiť veci pre to potrebné na maximum, takže bez emočnej batožiny začnete tiež zisťovať, že všetko ide po pracovnej stránke zrazu oveľa ľahšie.

Finančná

Pri zbavovaní sa emočnej batožiny sa vo vás okamžite rozpustia všetky limitujúce presvedčenia, bloky a emócie ohľadom peňazí.

To je vec, ktorá ľuďom najčastejšie bráni pritiahnuť väčšie bohatstvo a dosiahnuť finančnú nezávislosť.

Bez emočnej batožiny sa vám bude vaša finančná nezávislosť dosahovať oveľa jednoduchšie a v tom celom procese vás už určite nebude sabotovať.

Bez emočnej batožiny tiež budete mať silný vnútorný pocit, že si zaslúžite finančnú nezávislosť a veľa peňazí, čo je dôležitý pocit, ktorý vám to pomôže dosiahnuť ešte jednoduchšie.

Váš „level zásluh“ (to, čo si myslíte, že si zaslúžite a to, čo si dovolíte do svojho života pritiahnuť) sa zvýši.

S viac peniazmi tiež budete mať aj viac možností…pre seba, pre ostatných…darovať peniaze na účely, ktoré vás inšpirujú…a ešte oveľa viac.

Ale všetko to najprv spúšťa zbavenie sa emočnej batožiny.

Spoločenská

Bez emočnej batožiny sa veľmi rýchlo prebudí váš prirodzený vnútorný vodca.

Každý z nás má vnútorné volanie viesť druhých v určitom smere alebo oblasti života a emočná batožina v nás tieto veci často dusí.

Akonáhle už nie ste držaný alebo dusený emočnou batožinou, stane sa z vás tiež oveľa spoločenskejší a príjemnejší spoločník.

Bude pre vás jednoduché získať kontakty, spoznať nových ľudí a získať si prirodzený rešpekt a obdiv.

Každý z nás vyžaruje určitú energiu (niektorí to nazývajú aurou) a so zbavením sa emočnej batožiny bude táto energie oveľa príťažlivejšia a magnetickejšia.

Začnete si tiež pri druhých ľuďoch viac veriť a s vašou schopnosťou predať a presvedčiť, dokážete dostať na svoju stranu takmer kohokoľvek.

Rodinná

Zbavenie sa emočnej batožiny vám umožní oveľa jednoduchšie napojiť sa na všetkých rodinných príslušníkov.

Či už je to váš partner, deti, rodičia alebo ktokoľvek iný, ak si už vy v sebe nenesiete emočnú batožinu z minulosti, vaša schopnosť vytvoriť si s rodinnými príslušníkmi úžasné vzťahy v prítomnosti a budúcnosti sa výrazne zvýši.

So zbavením sa emočnej batožiny tiež získate oveľa väčšiu kontrolu nad svojimi emóciami.

Vy budete kontrolovať vaše emócie a nie ony vás…čo vám umožní komunikovať s ostatnými bez prehnane negatívnych emócií, čo vám umožní udržať si vaše vzťahy kvalitnejšie a vám to ušetrí množstvo „nervov“.

Vďaka tomu, že budete mať oveľa pokojnejšiu myseľ a vnútornú rovnováhu, sa vaša schopnosť komunikovať a lepšie pochopiť ostatných zlepší tiež.

Fyzická

V tejto oblasti je toho tak veľa, že neviem čím skôr začať.

Vaša energia sa zvýši po zbavení sa emočnej batožiny okamžite.

Emočná batožina najviac blokuje prirodzený tok našej energie a unavuje našu myseľ a telo. Takže okamžite budete sa cítiť energickejšie.

Veľakrát vidím, ako sa s rozpustením emočnej batožiny rozpustí aj množstvo chronických bolestí, ktoré ľudia majú.

Množstvo bolestí a chorôb má totižto psychosomatický základ – začali v našej mysli a potom sa negatívne emócie uložia do rôznych častí nášho tela a orgánov, kde nám spôsobujú nerovnováhu.

A naše telo nám tou danou oblasťou, ktorá nás bolí/ trápi, dáva signál, že ešte niečo nie je v poriadku.

Akonáhle sa zbavíte emočnej batožiny a vaša myseľ sa vráti do rovnováhy, tieto bolestia môžu veľmi rýchlo zmiznúť.

Už veľakrát sa stalo, že som klientom pomohol zbaviť sa určitej konkrétnej negatívnej emócie (hnevu, pocitu krivdy, viny, atď.) a okamžite cítili úľavu a obrovskú ľahkosť v rôznych častiach svojho tela.

Takže toto sú niektoré z najväčších výhod, ktoré vám prinesie zbavenie sa emočnej batožiny v každej jednej oblasti života.

Samozrejme tých výhod je tam oveľa, oveľa viac – mohol by som napísať celú knihu o tom, aké výhody prichádzajú akonáhle sa človek oslobodí od emočnej batožiny, ale ako celkový prehľad na začiatok – aspoň týchto pár výhod – naviazaných na konkrétne oblasti.

Dúfam, že vás tento článok aspoň trošku inšpiroval, aby ste našli spôsob, ako sa zbaviť tej emočnej batožiny.

A ak sa jej chcete zbaviť veľmi rýchlo, príďte buď na môj transformačný tréning „Bod zlomu“, kde ľudí veľmi podrobne učím ako sa akejkoľvek emočnej batožiny zbaviť…

…alebo ma kontaktujte na info@bernardkoprna.sk ohľadom koučovacieho sedenia a ja už sa uistím, že sa akejkoľvek emočnej batožiny zaručene zbavíte.

Naučím Vás, ako sa môžete učiť menej

Pridajte komentár